اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی

اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی

اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی:

 

در این مطلب قصد داریم در مورد مهم بودن استفاده از سایه بان برای کولرهای آبی بخصوص کولرهای آبی که در معرض مستقیم نور خورشید قرار دارند توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی
اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی

 

چرا داشتن سایبان خوب برای کولر آبی اهمیت دارد؟

 

۱٫ سبب افزایش خنکی باد کولرهای آبی می شود:

 

سایبان کولر آبی نقش یک محافظ را ایفا می کند و به دلیل ممانعت کردن از داغ شدن کولرهای آبی سبب تولید باد خنک می شود و در نهایت هزینه های برق مصرفی کم می شود.

 

۲٫ عمر بدنه و قطعات درون کولرهای آبی افزایش می یابد:

 

در سایه بودن و خنک نگه داشتن تمامی دستگاه های برقی و مکانیکی سبب کاهش خرابی و زیاد شدن طول عمر و استفاده بیشتر از قطعات می شود.و کمتر نیاز به سرویس و تعمیر کولر پیدا می کند.

 

۳٫ در استفاده از انرژی برق و آب صرفه جویی می شود:

 

وقتی که خنکی باد و کیفیت افزایش پیدا کند استفاده از کولرهای ابی بهینه تر می شود و منجر به استفاده کمتر از آن خواهد شد. که این موضوع سبب صرفه جویی در استفاده از برق مصرفی می شود و همچنین وقتی که محیط خنک باشد سبب کاهش تبخیر و همچنین در مصرف آب صرفه جویی جشمگیری خواهد شد.

 

اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی
اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی

 

۴٫ وقتی از سایه بان استفاده می کنیم سبب می شود که کولر ما دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ بدنه نشود.

 

۵٫ کم شدن سر و صدای ناشی از بارش باران یا تگرگ به داخل منزل.

 

۶٫ مانند یک محافظ از نشستن برف و باران بر روی بدنه کولرهای آبی ممانعت می کند:

 

به دلیل اینکه محل قرارگیری کولرهای آبی اکثرا در پشت بام ها می باشد و معمولا در زیر نور مستقیم خورشید قرار می گیرند توصیه می شود برای ممانعت از داغ شدن کولرهای آبی از یک سایه بان مناسب و با دوام استفاده کنید.

 

یکی از خصوصیات یک سایه بان خوب این می باشد که بتواند نقش یک محافظ را به درستی ایفا کند به شکلی که کولرهای آبی را از معرض نور مستقیم خورشید حفظ کند و باعث داغی بدنه کولر نشود.

 

اگر بدنه کولر ابی شما داغ شود کارایی و کیفیت کولر کم می شود و سبب هدر رفتن انرژی نیز می شود.و همچنین باعث افزایش هزینه های آب و برق خواهد شد.همچنین با انتخاب یک سایه بان مناسب برای کولر ابی می توان از هدر رفتن خنکی باد ممانعت کرد.

 

اهمیت سایه بان برای کولرهای آبی

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن