تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج دیواری

تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج دیواری

تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج دیواری:

 

در این مطلب قصد داریم نحوه تبدیل حالت زمستانی پکیج دیواری به حالت تابستانی را شرح دهیم.

 

قصد داریم در مورد حالت مختلف پکیج (حالت تابستانه،حالت زمستانه،حالت خاموش) به خصوص حالت تابستانه مطالبی را شرح دهیم.

 

برای آشنایی بیشتر ما را همراهی کنید.

 

پکیج های دیواری می توانند در ۳ حالت یا وضعیت زیر باشند:

 

۱- حالت تابستانه

۲- حالت زمستانه

۳- حالت خاموش

 

هنگامی که کلید پکیج در وضعیت تابستانه قرار می گیرد، پکیج فقط آب گرم بهداشتی را تامین می کند و آب داغ گرمایشی قطع می باشد (به دلیل اینکه در فصل تابستان نیازی نداریم که رادیاتورها گرم شود).

هنگامی که پکیج در حالت زمستانه قرار می دهیم ، دستگاه می تواند آب گرم بهداشتی و همچنین آب داغ گرمایشی رادیاتورها را نیز تامین نماید.

 

باید این نکته را بدانید که دستگاه پکیج این توانایی را ندارد که در یک زمان آب گرم بهداشتی و آب داغ گرمایشی را تامین کند.آب گرم بهداشتی اولویت پکیج می باشد به این شکل که تا زمانی که مصرف کنندگان به آب گرم بهداشتی نداشته باشد، دستگاه پکیج آب داغ گرمایشی را گرم می کند وقتی که آب گرم بهداشتی باز شود،پکیج فقط به گرم کردن آب گرم بهداشتی می پردازد و آب داغ گرمایشی گرم نخواهد شد.

 

مثلا: در زمانی که شخصی در حمام هست و آب گرم وجود دارد.دیگه آب درون رادیاتورها گرم نمی شود. در نتیجه اگر شخصی به مدت زمان زیاد دوش بگیرد و از آب استفاده کند و یا آب گرم مصرف کند، به خاطر اینکه در ان مدت آب داخل رادیاتورها گرم نمی شود، در نتیجه محیط ساختمان، سرد می شود.

 

تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج دیواری
تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج دیواری

 

ولومی که سمت راست قرار می گیرد :

ولوم سمت راست وظیفه خاموش و روشن کردن پکیج را دارد در صورتی که بر روی ۰ قرار گیرد خاموش می شود و در صورتی که بروی ۱ قرار گیرد پکیج روشن است.

 

ولومی که وسط قرار می گیرد :

ولومی که در وسط قرار دارد وظیفه تنظیم دمای آب گرم مصرفی را بر عهده دارد. و اغلب بعد از یک بار تنظیم کردن دیگر نیازی به تنظیم ندارد و به آن دست نمیزنیم.اغلب پیشنهاد می شود که این ولوم را روی وسط قرار بدهید.البته این امر به شما بستگی دارد.

 

 

ولومی که سمت چپ قرار می گیرد :

در صورتی که این ولوم بر روی عدد ۰ قرار گرفته باشد این معنی را می دهد که دستگاه بر روی حالت تابستانه است.در صورتی که ولوم را بچرخانیم به حالت زمستانه تبدیل می شود.

بسته به دمایی که شما نیاز دارید این ولوم را تنظیم و بر سر جای مورد نظر خودتان قرار می دهید . همیشه سعی کنید این ولوم را در بالاترین نقطه خود نگذارید زیرا احتمال آنکه به دستگاه پکیج شما فشار بیاید بسیار زیاد است.

 

عقربه :

از بین ۱ تا ۲ بازه ی قرار گیری عقربه می باشد. تنظیم این عقربه وظیفه شیر پرکن است . شیر پرکن در دستگاه ایران رادیاتور اغلب در زیر دستگاه پکیج سمت راست می باشد و به شکل یک شیر کوچک آبی رنگ پلاستیکی است.

 

لازم به ذکر است در مدلهای جدیدتر شیر پرکن به رنگ سیاه و به شکل عمودی از پکیج بیرون زده است و در پشت شلنگ گاز قرار دارد.

 

 

تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج دیواری

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن