تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران

تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران

تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران

 

درباره اینکه آبگرمکن به چه وسیله ای گفته میشود و یا برای نصب کردن یک آبگرمکن باید چه کارهایی را انجام داد در مطالب قبلی توضیحاتی داده بودیم اما در این مطلب سعی داریم تا با اطلاعات روز دنیا به شما خواننده گرامی کمک کنیم تا بتوانید راحت تر جهت تعمیرآبگرمکن خودتان ثبت سفارش کنید و به ما بسپارید..

 

در ابتدا توضیح مختصری درباره اینکه آبگرمکن دیواری چیست؟ خواهیم داد و در بعد به ادامه مطلب خواهیم پرداخت:

 

آبگرمکن به وسیله ای گرمایشی که از قطعات متفاوتی مثل مشعل لوله گاز آب و…و در بعضی از دستگاه ها برد و همچنین از دودکش جرقه زن دیافراگم تشمیل شده است گفته میشود که خوب همونطور که از اسم آن مشخص است برای مصارف برای شستن و حمام کردن از آن استفاده میشود . و لذا برای اینکه شما بتوانید از آن استفاده کنید صرفا در آب گرم مصرفی قابل بهره وری است و برای گرم نمودن منازل ازآن نمیتوان استفاده نمود.

 

در بعضی از مواقع برای استفاده از آبگرمکن ها دیده شده است که خرابی و. یا به نحو احسنت کار نمیکند که علت های متفاوتی در آن دخیل هستند مانند:

۱- پایین آمدن فشار آب گرم

۲-صدای انفجار مانند دادن هنگام روشن کردن دستگاه

۳-خرابی ترموکوبل

۴-سوراخ شدن دیگ بخار

۵-سرریزشدن آب از زیر دستگاه

۶-خاموش شدن شعله

۷-خرابی دودکش دستگاه

۸-گرم نکردن آب

۹-نیمدن گاز در درون دستگاه شما

۱۰-رسوب گرفتن دستگاه

۱۱-پایین بودن فشارآب

 

ومواردی دیگر که خوب در اکثر مواقع  مانند موارد بالا ممکن است اتفاق بیفتد…..

 

 

تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران
تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران

 

انواع مشکلات عمده برای یک ابگرمکن عبارتند از:

 

در هرگزینه از بالا به صورت متعارف دلیل های متعددی باعث به وجود آمدن خرابی در داخل دستگاه میشوند که از مهم ترین این علت ها مثلا در پایین آمدن فشارآب داغ گرفتن رسوب در داخل لوله های آبگرمکن است که پیشنهاد ما برای جلوگیری از این مشکل رسوب زدایی ۶ ماه یک بار است که خوب مسلما کار هر کسی نیست و باید حتما به متخصص مجرب سپرده شود زیرا ممکن است خطرات جانی و مالی داشته باشد و لذا رسوب زدایی میزان ریختن مواد رسوب زدا و یا دستگاه مورد نیاز قابل انجام است و از ریختن وایتکس و یا جرم گیر دررون لوله های آبگرمکن جدا خودداری کنید.

 

از دیگر عوامل پایین آمدن عملکرد دستگاه شما میتوان به خاموش شدن شعله آبگرمکن هست که خوب شاید نبودن اکسیژن و یا نرسیدن اکسیژن به دستگاه میتواند مزید بر علت شود زیرا از مهم ترین عوامل برای روشن کردن شعله آتش بودن اکسژن است.

 

و یا در بعضی موارد دیده شده است که وقتی جرقه می زنیم و دستمان را برمی داریم دستگاه خودکار خاموش میشود که خوب این وظیفه یک ترموکوبل خوب است که باید برای نگه داشتن شعله بعد از جرقه زدن وارد عمل شود.

 

تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران
تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران

 

اگر دیدید که آب مصرفی در حمام به طور عادی خوب گرم نمی شود باید به این نتیجه برسید که حتما نیازمند یک کارشناس در زمینه تاسیسات هستید لذا برای تشخیص و تعمیر هردستگاهی بابد قطعات مورد نیاز همراهتان باشد و یا در تشخیص اولیه که علت خرابی چه چیزی است حتما یک کارشناس باید اعلام کند تا راحت تر بتوان در کم ترین زمان و با بهترین کیفیت دستگاه شما تعمیرات و یا سرویس شود که ما در سرویسچی مفتخر هستیم که میزان رضایت مشتریمان را کسب کنیم …

کافیست تا با یک ثبت سفارش رایگان ذر داخل وب سایت و یا اپ و یا تماس با خانم دوست عادل ما را مطلع نمایید تا برای خدمت رسانی به شما آماده شویم تمامی متخصصین ما دارای فن مهارت سوابق طولانی و با تجربه ای هستند و همچنین دارای کد نمایندگی تعمیرات و مدرک مرتبط با تعمیرات هستند حفظ جان و نوامیس شما وظیفه ماست پس با خیالی آسوده جهت تعمیرات آبگرمکن خود با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر آبگرمکن دیواری در کل تهران

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن