دلیل بالا بودن فشار پکیج چیست؟

دلیل بالا بودن فشار پکیج چیست؟

دلیل بالا بودن فشار پکیج چیست؟

 

در این مطلب قصد داریم در مورد علت بالا بودن فشار در پکیج دیواری مطالبی را ارائه کنیم.تا در مورد این موضوع اطلاعاتی داشته باشید و حتی الامکان به حل و فصل این موضوع بپردازید.

 

آیا نگران بالا رفتن بیش از حد عقربه فشار پکیج خود هستید؟؟

 

در صورتی که پکیج شما کار می کند و فشار بالا رفته است به احتمال زیاد پکیج شما مشکل کلی ندارد و شما این توانایی را دارید که بدون اینکه نیاز باشد پکیج را خاموش کنیم،فشار دستگاه را تا حد معمول کاهش دهیم.

با ما همراه باشید تا موضوع مذکور را مورد بحث و بررسی قرار دهیم و اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم.

 

دلیل بالا رفتن فشار پکیج چیست؟

 

طبق تحقیق و بررسی خوب ترین حالت جهت کارکردن پکیج جدا از نوع برند تقریبا حدود ۱ بار است.به این نکته توجه کنید که مقدار مذکور مناسب برای موقعی است که رادیاتورها سرد و دستگاه پکیج در حالت خاموش به سر ببرد.

 

وقتی که پکیج روشن است و در حال کارکردن هست و در حال گرم کردن آبی که درون خود قرار دارد می کند.به دلیل گرم شدن حجم آب افزایش می یابد.و سبب بالا رفتن عقربه نمایش دهنده فشار دستگاه پکیج یا به اصطلاح بارومتر می شود.

 

لازم به ذکر است بدانید که در دستگاه پکیج قطعاتی موجود است که وظیفه ممانعت از افزایش فشار در پکیج را بر عهده دارد مثل قطعه منبع انبساط در پکیج های دیواری.

 

ولی در بعضی مواقع احتمال این اتفاق وجود دارد که منبع انبساط به درستی به وظیفه خود عمل نکند یا مقدار آب موجو در درون دستگاه پکیج از حد معمول خود بالاتر برود. اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا در همه ی پکیج ها اعم از: دیواری یا زمینی، قطعه ای تعبیه شده و قرار دارد که این اضافه فشار را تخلیه می کند.

 

دلیل بالا بودن فشار پکیج چیست؟
دلیل بالا بودن فشار پکیج چیست؟

نحوه پایین آوردن فشار پکیج:

 

در مواقعی پیش می آید که ناخواسته شیر پرکن پکیج را باز گذاشته باشید یا به هر علتی شیر پرکن دستگاه باز مانده باشد فشار دستگاه پکیج افزایش می یابد.

 

در این مواقع شما به راحتی میتوانید با باز کردن پیچ هواگیری یکی از رادیاتورهای متصل به پکیج فشار پکیج را تا حد توصیه شده پایین بیاورید و مشکل را حل کنید. مراقب باشید بعد از اتمام این فرآیند حتما شیر هواگیر رادیاتور را ببندید.

 

در بعضی مواقع مشاهده می شود که مصرف کنندگان بنا بر توصیه های تعمیرکاران شیر اطمینان دستگاه پکیج را به دلیل کاهش دادن فشار پکیج باز می کنند. که این توصیه رد و به طور کامل اشتباه می باشد.

 

دلیل این موضوع این می باشد که شیر های اطمینان بعد از باز شدن امکان دارد به چکه کردن بیفتند و در نتیجه به طور دائم فشار دستگاه شما کاهش پیدا خواهد شد.با در نظر گرفتن اینکه شیر اطمینان بهترین کیفیت را دارا باشند.

 

اگر با عمل کردن به موارد شرح داده شده در بالا ایراد دستگاه پکیج شما رفع نشد این این امکان فراهم است که در سامانه سرویسچی به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنی تا سرویسکار متخصص مشکل پکیج شما را برطرف کند.

 

در صورتی که تمایل دارید در مورد مطالب مرتبط با پکیج دیواری نیز اطلاعاتی داشته باشید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

 

۵ علت مهم کم شدن فشار پکیج دیواری

 

طریقه سرویس و نگهداری پکیج دیواری

 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن