دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج ایران رادیاتور

دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج ایران رادیاتور

دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج ایران رادیاتور:

 

در این مطلب قصد داریم در مورد علت های روشن شدن چراغ قرمز در پکیج های دیواری ایران رادیاتور توضیحاتی را ارائه دهیم:

 

بعد از راه اندازی پکیج ایران رادیاتور، امکان دارد به علت های مختلفی پکیج دیواری از کار بیفتد و چراغ قرمزی که در کنار دکمه ریست آن قرار دارد روشن شود.

 

 

در این قسمت از مطلب قصد داریم دلایل روشن شدن چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور و مواردی که بایستی در این حالت انجام پذیرد را به طور کامل شرح دهیم:

 

چراغ قرمز، در بالای صفحه کنترل مدل آنالوگ قرار گرفته است ودر صورتی که با چشمک زدن چند چراغ آنالوگ یا ظاهر شدن کد خطای مربوطه بر روی صفحه نمایش انواع دیجیتال همراه باشد معنای وجود مشکل و ایراد به خصوصی در دستگاه می باشد.

جهت مطالعه هر کد خطا و معنایی که هر کدام از آنها دارد و همچنین نحوه رفع کردن آن، به مطلبی که در قسمت وبلاگ سامانه سرویسچی برای راهنمایی مصرف کنندگان و تعمیرکاران نوشته شده است مراجعه کنید.

 

در بعضی مواقع خطایی که اتفاق افتاده است مربوط به پیش آمدن ایراد و مشکلی در موقع راه اندازی پکیج می باشد و در این مواقع چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور روشن می شود، و شما میتوانید برای رفع این مشکل دکمه ریست را بفشارید و با راه اندازی دوباره دستگاه این مشکل رفع خواهد شد.

 

در بعضی مواقع که دستگاه پکیج شما با جرقه ضعیف تلاش در روشن شدن و شروع به کار دارد اما روشن نمی شود و چراغ قرمز روشن می شود، در صورتی که این ایراد با ریست کردن پکیج حل نشود، باید به دنبال علت های دیگر بود.

 

دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج ایران رادیاتور
دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج ایران رادیاتور

 

دلیل این ایراد می تواند موارد زیر باشد:

 

  • ضعیف بودن سیم ارت.

  • ضعیف بودن ترانس جرقه زن.

  • از کار افتادن نوک الکترود.

  • مشکل در سایر کابل های برق.

 

در مدل های آنالوگ پکیج های ایران رادیاتور اگر که روشن شدن چراق قرمز با روشن شدن چراغ های ۴۰ و ۷۰ و ۸۰ همراه باشد، اغلب مشکل از ترموستات حد می باشد. در همه ی مرحله های کاری پکیج ایران رادیاتور، ترموستات حد مدار آن را مورد کنترل قرار می دهد و وظیفه ای که بر عهده دارد این است که کنترل و محافظت کند از سوختن مبدل اصلی در برابر دماهای بالا و گرمای بیش از حد.

 

اگر این سنسور دچار خرابی شود، دمای مبدل بیش از اندازه افزایش پیدا می کند و علاوه بر روشن شدن چراق قرمز، خطای ۴۰-۷۰-۸۰ در مدل های آنالوگ و خطای E8 در مدل های دیجیتال ب روی صفحه ی پکیج ظاهر می شود.

در این موارد با ریست کردن دستگاه مشکل حل نمیشود و ترموستات حد باید عوض شود شود.

 

سامانه سرویسچی با کادری حرفه ای و مجرب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

 

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن