دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج دیواری ایران رادیاتور

دلیل روشن شدن چراغ قرمز

دلیل روشن شدن چراغ قرمز در پکیج دیواری ایران رادیاتور:

 

در این مطلب قصد داریم در مورد علت روشن شدن چراغ قرمز در پکیج دیواری ایران رادیاتور مطالبی را ارائه کنیم.

 

در استفاده از پکیج احتمال دارد به هر علتی کار پکیج متوقف شود و چراغ قرمز که در کنار دکمه ریست آن قرار دارد روشن شود.

 

در قسمت بالای صفحه کنترل مدل آنالوگ قرار گرفته است و در صورتی که با چشمک زدن چند چراغ آنالوگ و یا نمایش دادن کد ارور مرتبط بر روی صفحه نمایش انواع دیجیتال همراه باشد این مفهوم را دارد که مشکل خاصی در دستگاه وجود دارد.

 

برای متوجه شدن معنا و مفهوم هر کد ارور و نحوه برطرف کردن آن، به مطلب رفع عیب پکیج ایران رادیاتور در قسمت وبلاگ سامانه سرویسچی مراجعه کنید.

 

در بعضی مواقع اروری که اتفاق می افتد مرتبط می شود به پیش امدن مشکلی که هنگام راه اندازی پکیج اتفاق می افتاده است.در این موارد چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور روشن می شود و این مشکل را می توان با فشردن دکمه ریست بر روی دستگاه برطرف کرد.

 

در مواقعی که دستگاه پکیج با جرقه ضعیفی که ایجاد می کند و تلاش در روشن شدن دارد اما به طور کامل روشن نمی شود و به جای روشن شدن دستگاه چراغ قرمز بر روی آن روشن می شود، در صورتی که ایراد با ریست کردن دستگاه پکیج برطرف نشود، باید به جستجوی و بررسی دلیل های دیگر باشیم.

 

دلیل روشن شدن چراغ قرمز

علت مشکل فوق می تواند یکی از ۳ مورد زیر باشد:

 

۱٫ سیم ارت ضعیف است.

 

۲٫ ترانس جرقه زن ضعیف است.

 

۳٫ خرابی نوک الکترود و یا ایراد در سایر کابل های برق.

 

 

در مدل آنالوگ اگر که روشن شدن چراق قرمز با روشن شدن چراغ های ۴۰ و ۷۰ و ۸۰ همراه باشد، اغلب امکان دارد ایراد از ترموستات حد باشد.

 

در همه ی مرحله های کاری پکیج ایران رادیاتور، ترموستات حد به کنترل مدار آن می پردازد و همچنین وظیفه آن کنترل و محافظت از سوختن مبدل اصلی در برابر دماهای بالا و گرمای بیش از حد است.

 

اگر این سنسور دچار خرابی و مشکل شود دمای مبدل خیلی زیاد بالا می رود و علاوه بر روشن شدن چراق قرمز، خطای ۴۰-۷۰-۸۰ در مدل های آنالوگ و خطای E8 در مدل های دیجیتال نمایش داده می شود و بر روی دستگاه قابل مشاهده است.در این موارد ریست کردن پکیج مشکل را رفع نخواهد کرد و ترموستات حد باید عوض شود.

 

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن