رفع خطای ۰۱ در پکیج دیواری فرولی

رفع خطای 01 در پکیج دیواری فرولی

رفع خطای ۰۱ در پکیج دیواری فرولی: در مباحث پیشین درباره علت خرابی پکیج دویاری و درباره اینکه پکیج چیست؟ و چگونه کاربردی دارد و اینکه علت های خرابی درپکیج کدامند به اختصار توضیحاتی داده ایم ….؟

در مقاله قبلی به شما عزیزان و خوانندگان محترم توضیح داده بودیم که علت های خرابی پکیج دیواری بوتان و اینکه چه مواقعی ارور بر روی پکیج ظاهر میشود و باید در وهله اول باید چی کاری باید انجام داد تا رفع ایراد شود گفتیم ولی از این مطلب به بعد می خواهیم درباره ارور ۰۱ که یکی از معروف ترین ارورهای در پکیج است که در صورت خطا بروری پکیج هایی که مانیتور دارند ظاهر خواهد شد لذا ما در ادامه این مطلب به شما علت خرابی و یا بروز علامت ۰۱ را خواهیم داد ….

 

پس با ما همراه باشید ..

 

 

 

 

 

رفع خطای ۰۱ در پکیج  فرولی

در فرهنگ لغت فارسی ارور به معناهای زیر ترجمه میشود :

 

خطا
لغزش
اشتباه
غلط
سهو
عقیده نادرست
تقصیر

 

مفهوم خطا در ادبیات فارسی :

مفهوم خطا:

 

خطا (به انگلیسی: Error) در ادبیات فارسی به معنای سهو و اشتباه، نقیضِ صواب است و در اشعار متعددی از خطا (Error) واژه استفاده شده‌ است.

 

 

 

رفع خطای 01 در پکیج دیواری فرولی
رفع خطای ۰۱ در پکیج دیواری فرولی

 

 

رفع خطای ۰۱ در پکیج دیواری فرولی

۱- عدم تشکیل شعله ( شیر گاز . جرقه زنی . حسگر )

۲- شعله تشکیل نمی شود که سه دلیل دارد یا شیرگاز مشگل دارد یا جرقه زدن خوب عمل نمی کند یا حسگر شعله ایراد دارد.

و یا به عبارتی دیگر در صورت نزدن جرقه زن نداشتن گاز مناسب در لوله های گاز  متصل شده به پکیج نبودن شعله قطع گاز ونداشتن حسگر شعله گاز

 

در صورت مشاهده این علامت تا قبل از اینکه به کل دستگاه فشار وارد کند و مستلزم ایرادهای بیشتری شود حتما با یک کارشناس مربوطه تماس حاص نمایید تا بیشتر دچار مشکلات مالی و جانی نشود زیرا داشتن اطلاعات کافی برای درست نمودن دستگاه از لزومات است ..

 

نکته: 

قابل ذکر است که دیده شدن ارور ۰۱ میتواند به برد هم ضرراتی زده باشد تا نتواند جرقه زن کارکرد درست نشان دهد لذا حتما با ما یعنی گروه جوان و با پشتکار سرویسچی تماس بگیرید تا بتوانیم به نحو احسنت این ایراد را برطرف نماییم.

 

درکل ارور ۰۱ در انواع مختلف پکیج های دیواری به معنای نداشتن گاز در مشعل و شعله های گاز شود….

 

رفع خطای ۰۱ در پکیج فرولی

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن