سرویسچی چیه؟

سرویسچی چیه؟

سرویسچی چیه؟

 

با سلام شما خواننده عزیز از اینکه مارا با نگاه پرمحبت خودتان دنبال مینمایید صمیمانه متشکریم ما تا اکنون درباره تعمیرات پکیج دیواری و یا تعمیرات انواع لوازم سرمایشی مانند کولرآبی و یا کولرگازی با شما صحبت هایی کرده بودیم اما در این مقاله میخواهیم تا درباره خدمات شرکت سرویسچی بیشتر با شما صحبت کنیم.

 

درطی سوالات متداول شما مشتری گرامی از ما این سوال از ما شده است که زمینه فعالیت ما دقیقا چه چیزهایی است؟

 

ما درپاسخ به شما مشتری عزیز باید عرض کنیم که زمینه فعالیت ما به صورت دقیق تعمیرات اتواع لوازم سرمایشی گرمایشی و یا به اصطلاح هوم سرویس است که خوب ما در سامانه خود سعی برآن کردیم تا بتوانید در کل تهران و برای تعمیرات پکیج دیواری در مناطق کرج هندل کنیم تا شما راحت تر بتوانید از وب سایت ما درخواست و یا ثبت سفارش داشته باشید..

 

سرویسچی چیه؟
سرویسچی چیه؟

 

تعمیرات پکیج، آبگرمکن دیواری ، کولرآبی، کولرگازی، موتورخانه ، چیلر………..و شستن نما دریل کاری نما  با ما

 

شاید سوال بعدی که برای شما پیش بیایید این باشد که ما چرا باید با وجود بودن نمایندگی های مجاز تعمیرات یک پکیج دیواری به یک وب سایت داخل نت سفارش تعمیر ویا راه اندازی پکیج خود را داشته باشیم ؟

 

ما در پاسخ باید عرض کنیم که درست است که در کل کشور خوبمان ایران نمایندگی های شرکت محترم بوتان و یا ایران رادیاتور هست اما ممکن است برایتان پیش اومده باشه که جواب تلفن شما را دیر داده باشند خوب مشغله زیاد کاری باعث این قضیه خواهد بود و یا به علت داشتن تعداد بالای سفارش های روزانه درکل کشور ممکن است که همان روز کار تعمیرات شما و یا سرویس شما انجام نشود و خوب این موضوع کمی نیست و لذا ما تلاش کردیم با متخصصین قرارداد همکاری ببندیم که دارای کد تعمیرات مجاز درواقع مانند همان تعمیرکاران نمایندگی ها داشته باشند و خوب شما میتوانید با استفاده از همان نیروها و قطعات معتبر و یا بهترین نرخ حتی از نمایندگی ها هم کم تر در اسرع وقت از ما درخواست تعمیرات داشته باشید .

 

درباره انواع تعمیرات پکیج باید بگوییم که این تعمیرات نیازمند فن مهارت و داشتن تمامی لوازم جانبی و یا قطعات مورد نیاز هستند که خوب ما دارای همگی این ها سعی کردیم که باشیم.

 

سرویسچی چیه؟
سرویسچی چیه؟

 

آیا سرویسچی فقط مخصوص تهران هست؟

 

سوالی بود که ما بیشتر در شبکه های اجتماعی با آن برخورد کردیم باید عرض کنم  همانطور که در بالا هم گفتم در حال حاضر سعی کردیم تا تمامی نقاط تهران را هندل کنیم اما در خصوص تعمیرپکیج در کرج هم در بعضی مناطق تعمیرات انجام میشود .

 

آیا شرکت های تاسیساتی دارای نرخ مصوبی برای تعمیرات هستند؟

 

باید بگم که داشتن نرخ مصوب نه که نشه داشته باشه اما با وجود این بازار و بالا و پایین رفتن قیمت قطعه و اینکه در هر شهری قطعه به صورت های مختلفی داده خواهد شد لذا دادن قطعه به صورت حتم کاری سخته که خوب اتحادیه هم دستورالعمل اینکه نباید بیشتر از حد مجاز برای حتی بازررسی داد را صادر کرده است اما خوب موضوع مبنی براین نیست که هر شرکتی هرمدلی که مدنظرش هست قیمت بده لذا این موضوع هزینه شاید از بیشترین دغدغه های یک مشتری باشد لذا ما این هم سعی کردیم که در اپلیکیشن سرویسچی که هم اکنون در کافه بازار هست حل کردیم به این صورت که خود مشتری با مزیت رقابتی خاص قیمت و تعمیرکارخود را انتخاب خواهد کرد .

 

در این وبلاگ تلاش کردیم تا درباره اینکه تعمیرپکیج شما عرض کنیم ما با بهترین نرخ ممکن و قابل مشاهده و در اسرع وقت وبا انتخاب خود شما در انواع برندهای پکیج شما در کل تهران برای رساندن خدمت آماده هستیم….

 

سرویسچی چیه؟
سرویسچی چیه؟

 

سوال آخر :

 

مزیت شما نسبت به کسانی که مانند شما فعالیت میکنند چه چیزهایی هست؟

 

باید عرض کنیم که ما در راسته هم کار خواهیم کرد و نسبت به هیچ کدام از همکاران عزیز هیچ نقطعه قوت و یا ضعفی نداریم اما خوب در آینده نزدیک متوجه این تفاوت ها و مزیت های سرویسچی خواهید شد که از طریق شبکه های اجتماعی خود میتوانید آن ها را مشاهده نمایید

 

باز هم از اینکه مارا با صمیمیت کامل دنبال کردید از شما ممنونیم.

 

 ودر یک جمله میتونم بگم که : سرویسچی سامانه ای است برای شما خانواده های گرم ایرونی 

 

سرویسچی چیه؟

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن