سوالات متداول درباره پکیج ها

سوالات متداول درباره پکیج ها

سوالات متداول درباره پکیج ها

 

پکیج شما و سامانه سرویسچی برای شمادر مطالب اولیه در سامانه خدمات هوشمند سرویسچی ما درباره پکیج و ارورهای ۰۱، ۰۲ ، ۰۳  ، ۰۴ ، ۰۵  ، ۰۶ ، ۰۷ ، ۰۸ ، ۰۹ ، ، ۰۱۱ ،۰۱۲ ، ۰۱۳ صحبت کردیم .

 

گفتیم که در این سامانه با بهترین و متخصصین تعمیرکاران در هرزمینه ای از تاسیسات ، بحث و گفت و گو کردیم….و درباره پکیج ها هم به کلی با شما خواننده عزیز درمیان گذاشتیم ….

 

البته قابل ذکر است که نباید فراموش کرد که درباره پکیج و وسایل گرمایشی بازهم مسایل مهمی وجود دارد که باید آن ها ذکر نمود .نکته : از مهم ترین و پرکاربردترین وسایل گرمایشی امروزه پکیج ها نقش مهمی را ایفا میکنند که خوب این پکیج ها در بسیاری از مناطق کشور عزیزمان دارای خواهان زیادی میباشد..

 

سوالات متداول درباره پکیج ها :سوال اول که مهم ترین سوال های مردم درباره پکیج هاست :

 

کدام برند برای خرید یک پکیج بهتر است ؟

 

پاسخ : قالب ذکر است که دربین برند های موجود در بازار یعنی : بوتان ،ایران رادیاتور، اخگر ، ایساتیس،  فرولی …..

 

که از متداول ترین پکیج های موجود هستند به ترتیب میتوان به بوتان ، ایران رادیاتور،  و فرولی ، ایساتیس، و اخگر ،را توصیه نمود ..دلیل این که ما برند بوتان را در درجه اول توصیه کردیم هم این است که دربازار امروز قطعات و در صورت خرابی قطعات  دستگاه پکیج از همه برند ها بیشتر بوتان موجود است….

و دیگر دلایل این قضیه یعنی پشنهاد کردن بوتان داشتن کد اختصاصی داشتن نمایندگی فروش ، تعمیرات درهمه جای ایران است که لذا برای حمایت از کالای ایرانی هم از  اخگر ، و ایران رادیاتور، بهترین برند ،  بوتان شناخته شده است ..

 

و از مهم ترین علت های دیگر درباره خرید پکیج بوتان داشتن مدل های متنوع در این برند ایرانی است.سوال بعد که مردم عزیز در بیشترین تماس های خود درباره خرید پکیج از ما و یا از همکاران محترم ما دارند میتوان به این مورد اشاره کرد :

 

سوالات متداول درباره پکیج ها

سوالات متداول درباره پکیج ها
سوالات متداول درباره پکیج ها

کدام مدل از برند بوتان متناسب برای خرید یک پکیج  است ؟

 

پاسخ : ببینید شاید برای همه عزیزان ملموس و قابل درک باشد که خوب چرا مثلا مدل ابتیما از مدل پرما قیمت کم تری دارد اما  در عین حال متقاضی مدل هایی مانند پرلا و یا پرما پرو با داشتن هزینه بالاتر درخواست بیشتری دارد ..

این نکته قابل ذکر است که درسته که برند ابتیما از نظر کیفیت و قیمت از پرلا خیلی کم تر نیست و از مدل های پرفروش بازار کار و با درخواست بالاست….

اما درصورت بروز خطا و یا مشکلی که کاملا در هر نوع وسیله الکترونیکی قابل دیده شدن و طبیعی است و شاید سخت تر بتوانیم به راه حل برسیم دلیل آن ها این است که :

به دلیل نداشتن مانیتور برروی قالب جلوی پکیج درصورت خرابی به راحتی نمیتوان علت خرابی و یا ارور آمده برروی دستگاه را تشخیص داد و باید حتما به دفترچه راهنمای آن مراجعه کرد…

 

مسلما بادیده شدن علامت ارور برروی صفحه مانیتور مدل های پرلا و یا پرما راحت تر میتوان به علت خرابی پی برد ..

که در مقالات ارور ها مانند ارور ۰۴ که معمولا مشتریان ارورهای ۰۱ و یا ۰۴ را میپرسند علت چیست ؟توضیحاتی داده شد..

 

و از دیگر علت های بهتر بودن مدل های پرلا و یا پرما داشتن فن درون دستگاه که برای منازل پشنهاد میشود …

اما خب از ایرادات این داشتن فن هم داشتن صدای آن است ..

 

سوالات متداول درباره پکیج ها

 

مروری بر انواع ارورهای برروی پکیج شما :

 

ارور ۰۱ : نداشتن شعله گاز فشار گار نزدن جرقه هرچه که به گاز مربوط میشود.

ارور ۰۴ : نداشتن و یا نچرخیدن فشار آب درون دستگاه.

ارور ۰۲۹: که در مقالات بعد به این مورد بیشتر میپردازیم : ارور درباره برد دستگاه که شاید سوخته و یا نیم سوخته شده باشد ..

 

میدانیم که ارورها متنوع هستند از ۰۱ تا ۰۲۹ هستند ولی ما  در بالا فقط به چند نمونه ارور دیده شده و سوال شده پرداختیم ..از دیگر سوالات مهم و اساسی که از ما میپرسند این است :

 

 

 

که چه آپشن هایی برای خرید یک پکیج بهتر است ؟

 

به طور کلی برای خرید یک دستگاه پکیج توصیه می کنیم در  وهله اول نسبت به فن دار بودن یا نبودن  متراژ مکانی که قصد خرید پکیج برای آن جا را  دارید و تعداد اتاق ها و تعداد رادیاتور ها میزان داشتن چند حمام درمنزل و یا آب و هوای آن شهر و یا منطقه فشار گاز و فشار آب ساختمان ….

دقت نمایید تا درصورت نداشتن هرکدام از این موارد مثلا نداشتن فشارگاز مناسب برای هندل کردن گاز پکیج مشاهده و برطرف کرده و بعد خرید نمایید چون ممکن است که دچار اشکال و یا در مواقعی هم به مدت کم برد شما بسوزد ..

و یا مثلا برای نداشتن فشار آب پمپ آب مناسب تهیه نمایید تا  مثلا به اروری مثل : ارور ۰۴ برنخورید.

اما در هرصورت ده روش طلایی که باید هنگام خرید یک دستگاه خوب را دانست برای شما در این مقاله گذاشته ایم که پشنهاد می کنیم با مطاله آن خریدی مطمین تر داشته باشید ..( پکیج چی بخرم ؟ ) 

 

و اما سوال بعد که بیشترین تعداد سوال ها را دارد برای منزلی که زیر ۸۰ متر است چه نوع پکیجی مناسب است ؟

 

پاسخ : میدانیم که در هر وسیله ای یک واحد اندازه گیری برای سهولت کار و دانستن میزان انرژی آن منظور شده که درپکیج ها هم منظور از هزار مانند ۲۸۰۰۰ واحد اندازه گیری است که مثلا برای منازل و یا مکان های پایین ۸۰ متر به دلیل کم بودن متراژو کم بودن آب مصرفی مانند حمام و رادیاتور ها بیشتر ۲۲۰۰۰ پیشنهاد  میکنیم و یا در مواقعی هم ۱۸۰۰۰ اما با بالاتر رفتن متراژ منزل پیسنهاد  میکینم که ۲۴۰۰۰ هزار و یا ۲۸۰۰۰ هزار گرفته شود ..

در کل هرچه متراژ میزان استفاده بیشتر هزار پیکج بالاتر باید باشد به قول قدیمی ها هرکه بامش بیش برفش بیشتر ..پس منظور از هزار همان میزان انرژی و یا واحد اندازه گیری آن است ..

امید داریم تا توانته باشیم برای شما خواننده عزیز به طور خلاصه و مفید درباره یک پکیج خوب و ناسب گفته باشیم تا با دید بازتری نسبت به خرید یک پکیج خوب اقدام نمایید..

 

سوالات متداول درباره پکیج ها

 

سرویسچی سامانه هوشمند منزل شما

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن