مراحل راه اندازی پکیج دیواری

مراحل راه اندازی پکیج دیواری:

 

در این مطلب قصد داریم مراحل راه اندازی پکیج دیواری گازی را به طور کامل شرح دهیم. همچنین کارایی ولوم های موجود بر روی دستگاه،عقربه و دکمه ریست.

 

هرچند توسط نصاب مفصل توضیح داده می شود با این وجود رعایت نکات ایمنی و حفظ آرامش هنگام بروز حادثه از خطرات بعدی پیشگیری می کند.

 

 

مراحل راه اندازی پکیج دیواری گازی:

 

روی دستگاه پکیج دیواری سه ولوم (ولوم سمت راست،ولوم وسط،ولوم سمت چپ)، یک عقربه و یک دکمه وجود دارد.

 

 

 

 

ولوم سمت راست :

کارکرد روشن و خاموش کردن پکیج را به عهده دارد به این صورت که اگر روی صفر باشد پکیج خاموش و اگر روی یک باشد پکیج روشن است.

 

ولوم وسط :

کارکرد آن تنظیم میزان دمای آب گرم مصرفی است. معمولا بعد از یک بار تنظیم کردن دیگر به آن دست نمیزنیم. توصیه ی ما بر این است ک این ولوم وسط قرار بگیرد اما در نهایت بستگی به سلیقه ی شما دارد.

 

ولوم سمت چپ :

دارای دو حالت است، تابستانه و زمستانه. اگر ولوم روی صفر قرار بگیرد دستگاه در حالت تابستانه قرار می گیرد اما اگر ولوم را بچرخانیم روی حالت زمستانه قرار می گیرد. انتخاب یکی از این دو حالت به شما بستگی دارد ک چه دمایی را از پکیج می خواهید. نکته قابل توجه این که سعی کنید ولوم را در نقطه ماکزیمم قرار ندهید تا به دستگاه فشار نیاید.

 

عقربه :

باید بین عدد یک و دو قرار بگیرد. برای تنظیم عقربه می توان از شیر پرکن استفاده کرد.شیر پرکن وسیله ایست که در پکیج ایران رادیاتور به رنگ آبی و در قسمت زیرین سمت راست دستگاه به شکل یک شیر پلاستیکی کوچک می باشد که به صورت مورب از دستگاه بیرون آمده است.

 

لازم به ذکر است که شیر پرکن در مدل های جدید پکیج ایران رادیاتور به رنگ مشکی است و به صورت عمود از دستگاه بیرون آمده است. محل قرار گرفتن شیر پرکن در پشت شیلنگ گاز می باشد.

باید شیرپرکن را در پایان تنظیم ببندید.

 

دکمه ریست :

کاربرد این دکمه فقط هنگام ارور دستگاه می باشد که با فشاردادن آن به طور موقت ارور دستگاه برطرف می شود.

 

نکته ۱ :

حتی المقدور سعی کنید با ولوم سمت چپ دمای محیط را تنظیم کنید و تا مواقع ضروری به شیر رادیاتور دست نزنید. درضمن سعی کنید شیر رادیاتور تا آخر باز باشد.

 

نکته ۲:

در تابستان بسته بودن شیر رادیاتور و شیرهای رفت و برگشت پکیج ضرورتی ندارد.

 

نکته ۳:

در صورت قرارگرفتن پکیج در فضای آزاد، هنگام سفر در زمستان دستگاه را خاموش نکنید بلکه آن را در دمای کم قرار دهید و یا اینکه آب داخل پکیج را خالی کنید بعد دستگاه را خاموش کنید در غیر اینصورت ممکن است دستگاه دچار یخ زدگی شود و با روشن کردن مجدد آن دستگاه سوراخ شود.

 

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن