نحوه روشن کردن پکیج بوتان

طریقه سرویس و نگهداری پکیج دیواری

نحوه روشن کردن پکیج بوتان:

در این مطلب قصد داریم در مورد طریقه روشن کردن پکیج بوتان مطالبی را شرح دهیم تا با دنبال کردن این مراحل بتوانیم پکیج بوتان را روشن کنیم.

 

جهت آموزش روشن کردن پکیج بوتان کالدا ونیزیا مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

 

برای روشن کردن پکیج شوفاژ بوتان بعد از نصب پکیج به وسیله ی تعمیرکاران با تخصص این حوزه کاری مراحل زیر انجام می شود.

 

۱٫ از وچود گاز، آب ، برق دستگاه اطمینان پیدا کنید.

۲٫  ورودی هوا برای احتراق کامل دستگاه باید مناسب باشد و از دودکش مناسبی جهت خارج شدن گاز هایی که از احتراق حاصل می شود بهره مند باشد.

۳٫ پکیج آبگیری شود و فشار آن را توسط فشار سنجی که بر روی دستگاه قرار دارد بر روی ۱٫۵ بار تنظیم کنید.

۴٫ با باز کردن پیچی که در پشت پمپ قرار دارد از حرکت روان آن اطمینان حاصل کنید.

 

نحوه روشن کردن پکیج بوتان
نحوه روشن کردن پکیج بوتان

 

بعد از اینکه تمام مراحلی که در بالا ذکر شد را بررسی و تست کردید و از صحت آنها اطمینان حاصل کردید جهت روشن کردن دستگاه به شرح زیر اقدام می کنیم:

 

برای اینکه پکیج را روشن کنیم کافیست در تابستان کلید انتخاب فصل را بر روی حالت تابستانه بذاریم در این حالت دستگاه فقط دستگاه آبگرم مصرفی را تامین می کند.

 

برای اینکه در زمستان دستگاه را روشن کنیم اول شیر های ورود و خروج آب شوفاژ را باز کرده بعد از آن کلید انتخاب فصل دستگاه را در حالت زمستانه می ذاریم در حالت دستگاه هم آبگرم شوفاژ را تامین می کنند هم آبگرم مصرفی با این نکته اولویت همه پکیج های شوفاژ دیواری در تامین آب گرم مصرفی می باش.

 

دو پیچ تنظیم دما که پتانسیومتر یا ولوم نامیده می شوند در دو طرف کلید انتخاب فصل وجود دارد که می توان توسط آن دمای آب خروجی شوفاژ و مصرفی را تنظیم و افزایش و کاهش داد. برای آب مصرفی حداکثر ۶۵ درجه و آبگرم شوفاژ ۸۵ درجه سانتیگراد است.

 

ترمومتر دستگاه قسمت بالای فشار سنج قرار دارد که می توان از روی آن دمای آبگرم شوفاژ را به راحتی خواند.

 

اگر که مراحل بالا را به طور دقیق و صحیح انجام داده باشید و همچنین دستگاه شما سالم باشد دستگاه به عملکرد خود طبق انتخابی که ما انجام دادیم ادامه می دهد.

 

در صورتی که مشکل شما با موارد فوق برطرف نشد سرویسکاران متعهد و متخصص سامانه سرویسچی در خدمت رسانی به شما مشتریان محترم آماده است.

 

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن