نحوه عملکرد کولرهای گازی اسپیلت

نحوه عملکرد کولرهای گازی اسپیلت:

در این مطلب قصد داریم در مورد نحوه عملکرد کولرهای گازی اسپیلت توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

طرز کار کولرهای گازی اسپیلت.

نحوه عملکرد کولرهای گازی اسپیلت.

خصوصیات و ویژگی های کولرهای گازی اسپیلت.

 

طرز کار کولرهای گازی اسپیلت:

تکنولوژی به روز و جدید اینورتر موجود در کولرهای گازی، بهینه سازی مصرف برق و هوایی بسیار پاک برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.با تنظیم کردن دور کمپرسور، اینورتر این کار را هماهنگ با نیاز حال حاضر محیطی که در آن قرار دارید انجام می دهد.

در این مطلب قصد داریم شما مصرف کنندگان محترم را با طریقه کارکرد کولرگازی های اسپلیت آشنا کنیم، در نتیجه قبل از خرید کولرگازی بانه و بررسی قیمت کولرگازی بانه خیلی خوب است که بیشتر با انواع آن آشنا شوید. و تمامی نوع های آن را مورد بحث و بررسی قرار دهید.

در زمان خرید محصول با کارشناسان فروش کولرهای گازی اسپیلت مشورت نمایید و حتماً نسبت به ظرفیت دستگاه با محیط مورد نظر توجه نمایید.

 

نحوه عملکرد کولرهای گازی اسپلیت:

زمانی که به دنبال هوایی خنک برای خانه و محل کار خود می باشید، تبلیغات و رسانه ها به شما کولرهای گازی اسپلیت را پیشنهاد می کنند.

نحوه عملکرد کولرهای گازی اسپیلت

 

خصوصیت ها و ویژگی های قابل توجه کولرهای گازی اسپیلت:

 

اسپیلت یک دستگاه تهویه ی مطبوع هوا است.که شامل دو بخش می باشد:

 

۱٫ داخلی یا همان پنل (Indoor).

۲٫ یونیت خارجی یا همان موتور (Outdoor).

 

محیط درونی پنل از صفحات فلزی تشکیل شده است که مایع مبرد (خیلی سرد ) از درون و ما بین آنها می گذرد.

امری که توسط موتور اوپراتور انجام می پذیرد، مکش هوای اتاق و گردش هوا در اطراف فین ها است.در نتیجه هوا در مابین صفحات سرد می شود و در کل فضای اتاق پخش خواهد شد.

 

مبرد سرمای خود را چطور بدست می آورد؟

مایع بعد از خنک کردن هوای طرفین فین ها، افزایش دما پیدا می کند و به گاز تبدیل می شود. در نتیجه این گاز به یونیت خارجی یا همان موتور وارد می شود و بعد از گذشت از کمپرسور، افزایش فشار پیدا می کند و در نتیجه وارد کندانسور می شود و منجر به از دست دادن دمای خود می شود و دو مرتبه به مایع تبدیل می شود‌.

مایع ایجاد شده در قدم بعدی با گذشت از لوله های مویین افت فشار پیدا می کند که بسیار سرد می شود و پس از آن برای خنک کردن هوای داخل اتاق به سمت اوپراتور می رود.

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن