نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی

نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی

نکاتی برای استفاده کننده گان کولرهای آبی:

 

نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبیدر این مطلب قصد داریم در مورد نکاتی که توصیه می شود مصرف کننده گان کولرهای آبی رعایت کنند.تا به طور صحیح و بهینه از کولرهای آبی استفاده کنند.

 

 

 

 

 

 

۱٫ هر سال در اول تابستان پیش از شروع به استفاده از کولر حتما پوشال کولر را با پوشال نو تعویض کنید یا به طور صحیح و دقیق آن را بشویید. سطوح داخل و کف کولر باید به طور کامل و دقیق شسته شود.

 

۲٫ محلول ضدعفونی‌کننده سانوسیل به آب مخزن کولر، اضافه شود.

 

۳٫ بعد از شستن کامل و پیش از روشن کردن کولر، حدودا بیست دقیقه، فقط پمپ آب کولر را روشن کنید تا پوشال‌ها به طور کامل خیس شوند.

 

نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی
نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی

 

۴٫ مرسوم ترین خطری که در زمان سرویس و راه اندازی کولرهای آبی امکان دارد سرویسکاران و مصرف کنندگان را تهدید کند برق گرفتگی می باشد. حتما توجه داشته باشید که کولرهای آبی کاملا مرطوب‌ هستند و این رطوبت به احتمال برق‌ گرفتگی می افزاید.

 

۵٫ بدنه کولر آبی از فلز تشکیل شده است و سیم‌ پیچی آن مقداری پیچیده می باشد. در نتیجه سرویس و تعمیر کولر را به سرویسکاران و افراد متخصص این حوزه واگذار کنید و به هیچ وجه برای تعمیر آن تنها اقدام نکنید.

 

۶٫ وقتی به تازگی به منزل جدیدتان وارد شده اید، پیش از سرویس و عوض کردن پوشال های کولر آبی حتما به وسیله ی یک فازمتر بدنه فلزی کولر را چک کنید تا برق نداشته باشد.

نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی
نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی

 

۷٫ تا اونجایی که امکان دارد کانال‌کشی کولر آبی را از کوتاه‌ترین مسیر موجود انجام دهید و در صورتی که کانال‌های کولرتان بیرون از ساختمان می باشد، می توان با عایق‌کاری کردن از گرم شدن کانال‌های کولر و به هدر رفتن سرما ممانعت کرد.

جهت ممانعت از تابش مستقیم نور خورشید بر روی کولرتان یک سایبان نصب شود.

 

۸٫ در طول روز تا حدی که امکان دارد از دور کند کولر استفاده کنید و به‌طور مداوم آن را روشن نگه ندارید همچنین در طول روز حداقل ۱ ساعت کولر را خاموش کنید.

 

نکاتی برای استفاده کنندگان کولرهای آبی

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن