نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج

نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج

نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج:

 

در این مطلب قصد داریم در مورد با اهمیت ترین نکاتی که نیاز هست در مورد دودکش پکیج رعایت شود را شرح دهیم.در ادامه مطلب در مورد اینکه دودکش پکیج چیست و چه کاربردی دارد توضیحاتی را ارائه می دهیم.

 

دودکش پکیج چیست و چه کاربردی دارد؟

 

سوالی که امکان دارد برای برخی افراد پیش آمده باشد. دودکش در پکیج ها یک وسیله ضروری می باشد که به توسط آن دود خروجی از پکیج به فضای بیرون هدایت و خارج می شود.

 

در این مطلب خصوصیات مهمی که برای دودکش پکیج باید رعایت شود را شرح خواهیم داد که در ذیل به چند مورد این خصوصیات اشاره می کنیم:

 

نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج
نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج

 

با اهمیت ترین مواردی که در مورد دودکش پکيج باید رعایت شود:

 

۱٫ در هر طبقه باید یک دودکش مستقل وجود داشته باشد.و باید فقط دود همان پکیج داخل دودکش جریان داشته باشد.

 

۲٫ قطر لوله دودکش پکیج نباید کمتر از پانزده سانتی متر باشد.

 

۳٫ حداقل ارتفاعی که یک دودکش پکیج باید داشته باشد چهار متر می باشد و اگر دودکش پکیج شما تا پشت بام ساختمان ادامه یابد خیلی بهتر می شود.

 

در صورتی که در ساختمان شما جایی برای دودکش تعبیه نشده باشد یعنی هیچ جایی برای دودکش در نظر گرفته نشده باشد، تنها انتخابی که می ماند استفاده از پکیج های فن دار می باشد.

 

۴٫ سنسورهای دودکش وسیله بسیار ضروری و با اهمیت در پکیج ها می باشد سبب تامین ایمنی در پکیج می شود،در نتیجه باید به طور کامل دقت داشته باشید و مراقب باشید که تحت هیچ شرایطی سنسور پکیج تان دچار مشکل و خرابی نشود. یا حتی دچار قطعی موقت هم نشود.

 

کارکرد دودکش دو جداره به این صورت است که دارای ۲ قسمت است: یک قسمت وظیفه هدایت دود به بیرون را دارد و قسمت دیگر وظیفه کشیدن اکسیژن به داخل را دارد.

 

در نتیجه به هیچ وجه امکان ندارد سر دودکش دو جداره پکیج را داخل لوله دودکش اصلی وارد کرد.

 

۵٫ از لوله ها و اتصالاتی در درون دودکش ها استفاده کنید که از وارد شدن دود به داخل ساختمان جلوگیری کند.

 

نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج
نکاتی مهم در مورد دودکش پکیج

 

در صورتی که به هر دلیلی دودکش دچار آسیب یا مشکل شود، به عنوان مثال لوله خروجی بسته شود و یا مسیر افقی دودکش پکیج خیلی طویل باشد. یا هر مسئله و مشکل دیگری که سبب شود دود نتواند راهی برای خروج از پکیج به خارج فضای ساختمان پیدا کند،دود وارد ساختمان می شود و امکان دارد اتفاقات خطرناک و جبران ناپذیری بیفتد.

 

در مواردی که دود وارد ساختمان شود، امکان دارد برای افراد ساکن در ساختمان مشکلات تنفسی، سرگیجه و در نهایت خفگی ایجاد کند.

 

 

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن