همه چیز درباره یک کولرگازی

همه چیز درباره یک کولرگازی

همه چیز درباره یک کولرگازی

 

درمطالب قبلی درباره اینکه چرا باید یک کولرگازی در منزل و یا مکان های اداری و همچنین ساختمان های خود داشته باشیم به اختصار توضیحاتی داده بودیم و گفتیم که برای خرید یک دستگاه کولرگازی بادی حتما نسبت به آن ها اطلاعات کافی داشت لذا از این جمله این مسلم میشود که نداشتن اطلاعات برای خرید یک کولر باعث میشود هم از نظر زمان و هم هزینه دچار خسران و ضرر شوید..

 

لذا برای خرید حد الامکان با یک متخصص صحبت نمایید تا بهترین مورد را به شما مشتری عزیز معرفی نماید ما در این مطلب قصد داریم تا برای شما خواننده عزیز با استفاده از اطلاعات روز دنیا چندین نکات ایمنی بازگو کنیم تا هنگام نصب دستگاه خود دچار اشتباه نشوید زیرا همانطور که میدانید میتواند باعث بروز خطر های جانی مالی شد.

 

در ابتدا مروری مختصر برمطالب پیشین یعنی اینکه تفاوت داکت اسپلیت و چیلر و همچنین

معایب داکت اسپلیت چیست ؟ نصب کولرگازی در تجریش و یا مزایای کولرگازی های پرتابل و همچنین نصب کولرگازی در تهران خواهیم داشت تا شما بتوانید راحت تر با ما همراه بمانید .همچنین از تفاوت های عمده بین کولرگازی پرتابل با اسپلیت هم توضیحاتی داده بودیم.

 

همه چیز درباره یک کولرگازی
همه چیز درباره یک کولرگازی

 

کولرگازی چیست ؟

 

به وسیله الکترونیکی که از چندین قطعه مانند پروانه و یا پره و موتورالکترونیک برد الکترونیک کمپرسور و یا موتور  یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است کولرگازی گفته میشود .

 

تفاوت بین داکت اسپلیت با کولرگازی که در خیلی مواقع باهم اشتباه گرفته میشود در چیست ؟

 

داکت اسپلیت همان کولر گازی است با این تفاوت که در کولر گازی یونیت داخلی به صورت دیواری یا سقفی، روکار انجام می‌شود ولی یونیت داخلی یا هواساز داکت اسپلیت به صورت توکار و درون سقف کاذب نصب می‌شود و سپس با کانال کشی به اتاق‌ها یا قسمت‌‌های مختلف یک ساختمان متصل شده و هوای تازه را بعد از فیلتر کردن و تنظیم دما در آن‌ها توزیع می‌کند.

 

البته در مطلب تفاوت داکت اسپلیت و چیلر بیشتر و کامل تر به آن ها پرداختیم .گفتیم که از معایب کولرهای گازی پرتابل میتوانید گرفتن فضای بیشتر نسبت به کولرهای گازی دیواری باشد که در مطلب معایب کولرهای گازی درباره آن ها بیشتر توضیح داده بودیم .

 

مزایای کولرهای گازی پرتابل هم در قدیم بیشتر توضیح داده ایم که از مهم ترین مزایای آن ها قابل حمل بودن آن ها بوددر هرصورت برای نصب یک کولرگازی باید به چند نکته به عنوان نکات ایمنی دقت نمود که ما در اینجا به  دو مورد از مهم ترین نکات ایمنی میپردازیم..

 

الف) تایین کردن محل نصب :

که خوب پیدا کردن جایی که بتوان به نظر آسان می آید اما قابل ذکر است که حتما باید با دقت و کارشناس منظوره مشاوره نمود زیرا باید حتما از نظر برق گاز لوله آب و خنک کردن تمامی نقاط اتاق و محل را هندل نماید پس میبینید که تشخیص اینکه کجا باید نصب شود زیاد هم آسان نیست قابل ذکر است که شما یک قاب عکس و یا تابلو نصب نمی کنید یک دستگاه دارای برق و خطرناک و سنگین را به دیوار منزل خود نصب میکنید ما در سامانه سرویسچی همیشه و در همه حال برای رساندن خدمات به شما آماده به خدمت رسانی هستیم..

 

همه چیز درباره یک کولرگازی
همه چیز درباره یک کولرگازی

 

همه چیز درباره یک کولرگازی

 

ب)مواظب بودن در هنگام نصب از نظر برق :

 

استفاده از اتصالات ایمن و همچنین نصب دقیق و با دقت کولرگازی در محلی مناسب با رعایت نکات ایمنی میتواند یکی از موارد مهم درهنگام نصب کولر گازی باشد.

باید دقت داشته باشید که از محکم شدن اتصالات بر روی محل نصب کولر گازی مطمئن شوید.همچنین مکان انتخابی بر روی سیمکشی برق توکار ساختمان نباشد که باعث اتصال برق و به وجود آمدن اتفاقات خطرناکی میشود.

دیوار و یا محل نصب کولرگازی را دفت نمایید که خیس و یا نمدار نباشد گاهی امکان دارد دیوار دارای نم نشتی لوله اب در داخل باشد که موجب سستی و نا امن بودن دیوار میشود که باید از محل نصب مطمئن باشم.

 

همه چیز درباره یک کولرگازی

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن