پیچ و رولپلاک نما با سرویسچی

پیچ و رولپلاک نما با سرویسچی

پیچ و رولپلاک کردن 

در مطلب های قبلی درباره شستن نما و ابزارهای مورد نیاز برای شستن ساختمان شما به اختصار توضیحاتی داده بودیم اما در وهله اول برای شستن یک نما باید به سنگ و یا آجر و فضای کلی ای که در ساختمان باید دقت نمود اشاره کنیم ..

زیرا بدون داشتن یک نمای سالم و یا درست قرار گرفتن سنگ های نما و یا جا به جا کردن سنگ نما و همچنین از بین بردن شکستگی روی نما باید به دریل کاری نما و یا به اصطلاح پیچ رولپلاک کردن نما بپردازیم که در ادامه این مقاله درباره آن صحیت خواهیم نمود پس با ما همراه بمانید..

 

پیچ و رولپلاک چیست؟

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در واقع به عملیاتی گفته می شود که به وسیله آن سنگ نمای به کار رفته در جلوی ساختمان را پیچ و مهره می کنند که این کار از شل شدن و افتادن سنگ ها در اثر عوامل مختلف جلوگیری و محافظت می کند.

در تعریف پیچ و رولپلاک نما می توان گفت از جنس فلز و ضد زنگ می باشند چراکه اگر پیچ ها زنگ بزنند به مرور زمان شل شده و باز هم احتمال ریزش سنگ ها وجود دارد.

این پیچ و رولپلاک نما برای ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که در ساختمان های بلند سنگ های زیادی به کار رفته است و خطر جدا شدن و افتادن سنگ ها بسیار زیاد می باشد.

 

پیچ و رولپلاک نما با سرویسچی
پیچ و رولپلاک نما با سرویسچی

 

پیچ و رولپلاک کردن نما به دو بخش کلی تقسیم میشود که عبارتند از: 

۱- طناب

۲داربست

 

و یا : 

به عبارتی رولپلاک قطعه ای از جنس پلاستیک یا فیبر می باشد که نوعی بند محکم محسوب می شود که امکان اتصال پیچ به موادی که دچار اختلال یا بسیار شکننده می باشند

 

پیچ و رولپلاک نما با سرویسچی
پیچ و رولپلاک نما با سرویسچی

 

ودر آخر:

شما مشتریان عزیز میتوانید برای داشتن یک پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود با خیالی آسوده به ما یعنی گروه جوان و با پشتکار سرویسچی بسپارید تا از سهولت در انجام و کار پرکیفیت برای ساختمان خود بهره ببرید سابقه فعالیت های سرویسچی گواه از آن دارد که داشتن متخصصین بسیار هنرمند از افتخارات ماست.

 

ما مفتخر هستیم که شستن برج آزادی تهران ویا گلاب پاشی برروی ضریح مطهر اما حسین علیه السلام توسط نیروهای ما انجام شده است و خوب این فقط از عنایت یزدان یکتا  بوده است .

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن