پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با طناب

 

در مطالب قبلی درباره پیچ و رولپلاک نما و دریل کاری نما صحیت هایی مختصر کردیم و گفتیم که برای انجام این حرکت باید ختما دارای فن مهارت لوازم مورد نیاز و همچنین تجربه و متخصص با تجربه داشته باشیم لذا ما در سرویسچی از این موارد بهره مند هستیم ..

گفتیم که لوازم مورد نیاز برای شست وشوی نما  و پیچ و رولپلاک کردن و یا شستن نما این موارد هستند:

۱-طناب

۲-هشتی

۳-داربست و یا بدون داربست با استفاده از طناب

۴- لوزام شوینده

۵-ددستکش

۶-لباس های مخصوص

 

در مقاله پیشین گفتیم که پیچ رولپلاک کردن دارای دوبخش است:

۱-داربست

۲-طناب

 

که در این مقاله مختص طناب که خوب شاید نسبت به داربست از شرایطی سخت تری هم برخوردار هست خواهیم گفت پس با ما همراه بمانید

 

در ابتدا توضیح مختصری درباره پیچ و رولپلاک کردن:

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در واقع به عملیاتی گفته می شود که به وسیله آن سنگ نمای به کار رفته در جلوی ساختمان را پیچ و مهره می کنند که این کار از شل شدن و افتادن سنگ ها در اثر عوامل مختلف جلوگیری و محافظت می کند. در تعریف پیچ و رولپلاک نما می توان گفت از جنس فلز و ضد زنگ می باشند چراکه اگر پیچ ها زنگ بزنند به مرور زمان شل شده و باز هم احتمال ریزش سنگ ها وجود دارد. این پیچ و رولپلاک نما برای ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که در ساختمان های بلند سنگ های زیادی به کار رفته است و خطر جدا شدن و افتادن سنگ ها بسیار زیاد می باشد.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب
پیچ و رولپلاک نما با طناب

 

پیچ رولپلاک کردن نما با استفاده از طناب :

 

از بیشترین درخواست های مشتریان در کل هرکاری درارتفاع های ساختمان  مثلا: شستن نما، دریل کاری نما، نصب تابلو در ارتفاع، نصب بنر ، نصب چیلر اسپیلت ها در ارتفاع و …..

 

اما اگر بخواهیم توضیحی درباره این روش بدهیم به این شرح است:

از روزگاران گذشته در بسیاری از امور نیاز به داربست، جرثقیل و… بوده که به واطه پیچ و رولپلاک و در مواردی نیز با طناب امور مربوطه را انجام می دادند. در همه مشاغل ایران نیز چندین سال است که از این امکانات استفاده کرده اند. سایر مواردی که به وسیله طناب انجام میشوند جزء ۱۰ شغل پر امنیت دنیا محسوب می شوند که امنیت آن فوق العاده می باشد و تمامی مشاغلی که در ارتفاع با سرعت بالا هستند طناب این امنیت را برای آنها فراهم می آورد.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب

 

در انجام کار به وسیله طناب مزایای زیادی یافت می شود که از جمله آنها ایمنی بسیار بالا در مواقع ضروری و حساس می باشد، در وقت صرفه جویی زیاد می شود و هزینه ها به طور موثر کاهش می یابد،

فضای بسیار اندکی را اشغال می کند، مزاحمت برای سایرین به همراه دارد و تردد مردم و همسایگان را با مشکل مواجه نمی کند، دسترسی به مکان های بسیار سخت و دشوار را آسان تر می کند،

این سیستم کاری به صورت خیلی آسان و سریع نصب و جمع آوری می شوند و نکته بسیار مهم این است که به ساختمان ها و سنگ نمای ان ها اسیب وارد نمی کند و این خود به صورت تخصصی و تجربی انجام می گیرد. امکان استفاده از طناب با هدف دسترسی آسان و سریع و ایمنی و امنیت بسیار بالا روز به روز در حال گسترش می باشد.

 

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب
پیچ و رولپلاک نما با طناب

 

امروزه تکنیک های ایمنی دستیابی با طناب به دلیل امنیت بالا و هزینه های اندک و.. به شدت مورد توجه مسئولان ایمنی در سراسر کشور قرار گرفته است.

استفاده از طناب در هنگام پیچ و رولپلاک کردن و.. احتمال بروز خطرات جانی را بسیار کاهش می دهد.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن