پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

 

درمقاله قبلی درباره دریل کاری نما و یا پیچ ورولپلاک کردن نما با استفاده از طناب و مزایای آن صحبت کردیم و گفتیم که با استفاده از طناب چگونه میتوان یک دریل کاری خوب و مفید داشت.ویا میتوان با استفاده از پیچ و رولپلاک کردن نما یک دریل کاری خوب داشت

 

اما اگر یادتان باشد از موارد دیگر برای پیچ و رولپلاک کردن نما استفاده از داربست ها بود که خوب مشخص است در فضاهای بیشتر از حد مجاز و یا در دسترس نبودن طناب برای انجام کار دراتفاع و همچنین شستن نمای ساختمان ها میتوان از داربست ها استفاده نمود.

 

پیج و رلپلاک کردن نما با استفاده از طناب بهتر است ویا داربست؟

 

امروزه دسترسی به طناب آسان است که در کارهایی که در ارتفاع انجام می شود کاربرد زیادی دارد. زمانی که به طناب و کار با ان اشاره می شود ایمنی در کار به صورت ناخودآگاه در ذهن فرد تداعی می شود.

در واقع ایمن ترین و بهترین و آسان ترین روشی که افراد در تمامی دوره ها برای کار در ارتفاع به کار می بردند استفاده از طناب می باشد.

 

حال باید در نظر گرفت علاوه بر طناب داربست های فلزی نیز کارکردی همچون طناب داشته و برای کار در ارتفاعات نیز کاربرد داشته است.

 

علاوه بر اینکه این کار از ایمنی زیادی برخوردار است در وقت بسیار صرفه جویی می شود و باعث کاهش هزینه های انجام آن می شود اما داربست های فلزی سقوط از ارتفاع را برای افراد به دنبال دارند و همچنین نصب آن ها هزینه های گزافی را برای افراد در پی دارد .

 

 

پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست
پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

 

 

پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

 

همچنین کار با طناب فضای بسیار کمی از نمای پیرامون ساختمان را در بر می گیرد در حالی که داربست فلزی فضای زیادی را اشغال می کند. سیستم کار با طناب بدون اینکه باعث ایجاد ترافیک و مزاحمت برای همسایگان و عابران شود انجام می گیرد.

 

در حالی که داربست فلزی فضای زیادی را در بر می گیرد و باعث مزاحمت و سر و صدای زیاد برای عابران و همسایگان می شود. مکان هایی که دستیابی به آن ها بسیار مشکل است به این وسیله راحت تر انجام می گیرد.

همانگونه که نصب این سیستم بسیار آسان و به دور از پیچیدگی می باشد و جمع آوری آن نیز بسیار راحت صورت می گیرد اما داربست های فلزی نصب و جمع آوری آن با دشواری های زیادی همراه است.

 

پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست
پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

 

نکته مهم: 

در سیستم طناب این است که آسیب به سنگ و نمای ساختمان وارد نمی شود اما در داربست های فلزی به سنگ ها آسیب وارد می شود. اساسی ترین نکته در این مورد این است که سیستم طناب خطر جدی برای افراد ندارد

اما در داربست های فلزی خطرات برق گرفتگی به ویژه در زمان رعد و برق و… وجود داشته که این ها خود از جمله نکاتی هستند که افراد باید به آنها توجه کنند.

 

داشتن این داربست ها برای زدن دریل کاری نما برای یک ساختمان از مهم ترین عوامل است زیرا بدون داشتن طناب ویا داربست دریل کاری و یا شستن نما و یا پیچ ورولپلاک کردن نما ممکن نیست و خوب به طبع وقتی داربست نداشته باشید برای زدن تایم زیادی خواهد برد پس درصورت نداشتن داربست تنها راه حل ممکن میتواند همین گزینه باشد یعنی طناب

 

پیچ و رولپلاک کردن نما با داربست

 

ما درسامانه سوریسچی برای دادن هرگونه خدمت به شما عزیزان آماده هستیم کافیست تا با ما یک تماس بگیرید و از تمامی خدمات ما بهره ببرید

 

سرویسچی پلتفرم خدمات منزل شما

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. سلام بر شما امکان ی همچین خدمتی به مشتریان رو تا ندیدن ساختمان از نزدیک و یا عکس در تلگرام نداریم ممنون

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن