ارور ۰۲۹ درپکیج دیواری به چه معناست ؟

ارور 029 درپکیج دیواری به چه معناست ؟

ارور ۰۲۹ درپکیج دیواری به چه معناست ؟

 

درمطلب های قبلی درباره انواع ارورهای پکیج دیواری یعنی ارور ۰۱، ۰۲، ۰۳،.۰۴،به اختصار توضیحاتی داده بودیم و گفتیم که ارور در پکیج به صوررت کلی یعنی:

 

۱- بروز خطا

۲- ایراد

۳-مشکل

۴-اختلاف

۵-ضرر

۶-اشتباه

۷-ضربه

 

ارور 029 درپکیج دیواری به چه معناست ؟
ارور ۰۲۹ درپکیج دیواری به چه معناست ؟

 

معنی میشود و همچنین با نداشتن تخصص ویژه برای اینکه بتوان این ایرادات را برطرف نمود باید حتما تخصص و کارشناس مخصوصه بر سردستگاه شما برود لذا ما در سامانه خدمات آنلاین سروییسچی همیشه و در همه حال برای خدمات رسانی به شما عزیزان آماده به خدمت هستیم

 

در ابتدا مروری کوتاه داشته باشیم بر ارورهای قبل تا به ارور ۰۲۹ بپردازیم..

 

ارور ۰۱: نبودن فشارگاز و نزدن جرقه کم بودن شعله مشکل مشعل

 ارور ۰۲: قطعی ، خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی ۲- در مدار قعطی وجود دارد یا کلید حرارتی مبدل عمل کرده است و ایراد دارد.

ارور ۰۳:-صحت عملکرد فن صحت سالم بودن و ونتوری اختلاف فشار عملکرد درست پرشر فن اتصال صحیح شلنگ های رابط پرشر فن به ونتوری اختلاف فشار مسدود نبودن دودکش صحت عملکرد برد کنترلی

ارور۰۴:علت اصلی آن همانطور که دربالا گفتیم پایین بودن آب گرم در مدار گرمایشی است و باید علت آن را جویا شد که میتواند نشتی آب از لوله های آب باشد و یا در داخل خود دستگاه لوله های منتهی به پکیج دچار مشکل شده باشد .

 

نکته : در صورت دیده نشدن اینکه آب از لوله های پکیج نمیریزد نشانه این نیست که ارور به وجود آمده و یا علت آن اشتباه باشد شاید در داخل خود دستگاه این مورد پیش آمده باشد ..و یا میتواند عدم کارایی برد برای چرخاندن آب در داخل پکیج باشد .

 

ارور ۰۵: مربوط به NTC میباشد

همانطورکه در بالا دیدید از مهم ترین علت های به وجود آمده در پکیج ها این ارورها هستند

اما از تعداد تماس های شما مشتریان عزیز میتوان متوجه شد که از دیگر ارورهای مهم در یک پکیج دیواری ارور ۰۲۹ است که خوب قابل ذکر است که این ارور به معنی:

 

اررور ۲۹ به معنی :

 

سوختن خرابی خراب شدن رله در برد الکترونیکی دستگاه شماست که در اکثرمواقع این سوال برای مشتریان عزیز پیش میآید که

 

سوالات متداول درباره پکیج دیواری شما : 

 

سوال: ارور ۲۹ در اثر چه چیزی اتفاق میفتد و یا اینکه علت خرابی برد پکیج چیست؟

 

ما در پاسخ به شما مشتریان عزیز باید بگوییم که مسلم بدانید علل های زیادی برروی برد  پکیج دیواری ویا دستگاه شما تاثیرات دارد می دانیم که از مهم ترین ویا مهم مهم تر از برد پکیج که به اصطلاح قبل دستگاه شماست نمیتوان قطعه دیگری را نام برد.

همین امر باعث میشود که در صورت خراب شدن و یا سوختن و یا از کار افتادن رله برد پکیج دیواری شما شامل هزینه زیادی برای

تعمیرات برد پکیج و یا دستگاه شما شود و همچنین بعد از خرابی برد میتوان از پرهزینه ترین قطعات پکیج ها پمپ آن ها را نام برد.

سوال : چرا باید با متخصص جهت رفع خرابی دستگاه صحبت کرد و کمک خواست؟ 

 

پس معلوم شد که ارور ۲۹ E به معنی خرابی برد الکترونیکی دستگاه شماسست

اما از بین رفتن رله در دستگاه و یا خرابی در پکیج ها نیازمند متخصص ماهر است زیرا هرگز بدون داشتن تخصص کافی جهت تعمیرات تعویض نمودن و یا رفع ایراد در هر قطعه ای از پکیج نمیتوان به هیچ وجه اقدام نمود لذا حتما حتما با متخصص مجاز مشورت نمایید تا راحت تر بتوانید پکیج خود را درست کنید و همچنین در بالا هم گفتیم که برای تعمیر و یا تعویض برد دستگاه شما یا طبعا قطعات دیگر در دستگاه شما بدون داشتن تخصص کافی ممکن است بیشتردچار هزینه و خطا برای شما شود ..

 

سوال : آیا برد پکیج قابل تعمیر است ؟

 

برای اینکه بتوانیم پاسخ این سوال را بدهیم برای شما خواننده و مشتری عزیز یک مثال خواهیم زد شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای خرید یک وسیله اشیا لباس و یا هرچیز دیگری به بازار رفته باشید اما از آنجاییی که بازار بزرگ است و شاید مثلا رنگ خاصی بخواهید خریداری نمایید لذا از آنجایی که مشخص نیست بازار آن رنگ را دارد یا خیر باید بگردید که خوب حاصل این گشتن میتواند نتیجه مثبت و یا منفی دهد

در پاسخ به این سوال هم باید بگوییم که تا متخصص مجاز دستگاه بر سر دستگاه شما نیایید و از نزدیک تست های مدنظر را انجام ندهد و همچنین زیر دستگاه امتحان نکند رله و آی سی های ان را چک نکند به هیچ وجه قابل گفتن نیست که آیا تعمیر میشود یا خیر؟

پس برای تشخیص این مورد باید حتما کارشناس ماهر بر سر دستگاه شما بیایید تا جواب مطمین تری به شما بدهد همچنین در بسیازی از موارد دیده شده است که مشتری اشتباها تشخیص علت خرابی در پکیج را داده است و وقتی متخصص سر دستگاه رفته هزینه کم تری برای مشتری بریده شده و یا اینکه شاید اصلا قابل تعمیر دیگر نباشد و بازهم مبلغی گزاف پرداخت نماید زیرا بهتر است که متخصص حتما برای رفع علت و یا اینکه مشکل برطرف شود در محل منظور حاضر شود ..

 

 

ارور 029 درپکیج دیواری به چه معناست ؟
ارور ۰۲۹ درپکیج دیواری به چه معناست ؟

 

و سوال آخر که شما مشتریان عزیز میپرسید هزینه تعمیر برد چقدر است؟

ازآنجایی که در بالا هم گفته شد بدون آمدن یک متخصص نمیتوان فهمید علت واقعا از برد هست یا خیر و یا اینکه قابل تعمیرات هست یا خیر و هم اینکه درست میشود یا تعویض کنید بهتر است لذا تشخیص هزینه عملا غیر قابل بحث است تا کارشناسی حضوری صورت گیرد و بعد هزینه دقیق به شما داده شود ولی از آنجایی که داشتن تجربه در زندگی از مهم ترین عوامل است میتوان حداقل و یا حداکثر هزینه را برای شما برآورد نمود تا لبخند رضایت را روی لبان شما مشتریان عزیز بنشانیم

 

ازاینکه بازهم ما را با نگاه پر مهرتان دنبال میکنید صمیمانه متشکریم...

 

در صورتی که تمایل دارید در مورد هر کدام از عیوب دیگر پکیج های دیواری نیز اطلاعاتی داشته باشید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

 

دلیل بالا بودن فشار پکیج چیست؟

 

دلایل اصلی خاموش و روشن شدن پکیج

 

ارور ۰۲۹ درپکیج دیواری به چه معناست ؟

 

رسوب گیری پکیج دیواری

 

سرویسچی سامانه هوشمند منزل شما

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: سرویسچی

سلام. من سرویسچی هستم هدف ما تو سرویسچی اینه یه پل ارتباطی بین شما و سرویسکاران باشیم. یعنی اینکه شما سفارش رو ثبت کنی و سرویسکار ها بهترین پیشنهاد قیمت رو به شما بدن. سرویسچی کاملا رایگانه پس یه بار امتحانش کن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن