انجام امور برقکاری در تهران

انجام امور برقکاری در تهران

انجام امور برقکاری در تهران

سلام به خوانندگان عزیر خوب سرویسچی 

اگر دیده باشید در مقالات قبل یعنی مباحثی

همچون : چگونه تولید الکتریسیته  تولید می شود؟  ،

نکات ایمنی برای سیم کشی برای معابر ،

نکات ایمنی برای برقکاران،

تدابیر ایمنی برای برقکاری ،

نجات جان برق گرفته با سرویسچی

هانطور که اسم مقاله مشخص است ما در سرویسچی از بهترین متخصصین و با تجربه ترین متخصصین برای اینکه بتوانید به راحتی مشکل ساختمانی خود را حل کنید بهره مند هستم..

لذا از شما خواهشمندیم تا اگر هر سوال و یا نظری دارید و یا اگر از متخصصین ما برای انجام امور تاسیساتی خود الخصوص برقکاری و یا تعمیرات لوازم سرمایشی و رگمایشی استفاده کرده اید در صورت امکان کامنت بزارید تا بقیه مشتریان عزیز راحت بتونن به ما ثبت سفارش کنند.. از لطف شما ممنونیم §

 

انجام امور برقکاری در تهران
انجام امور برقکاری در تهران

 

اگر اجازه بدهید ضمن اینکه به شما خدمات خودمان  را معرفی می کنیم توضیحاتی هم جهت اطلاع رسانی بدهیم

 

آیا می دانید الکترو مغناطیس چیست ؟

به علت حرکت وضعی الکترون در مدار اربیتالی خود، یک میدان مغناطیسی تولید می کند ولی بارهای ساکن این الکترون ها، دوباره با چرخش وضعی مخالف، اثرات مغناطیسی یک دیگر را حتی می نمایند، در نتیجه الکتریسیته ساکن هیچ میدان مغانطیسی ندارد.

الکترون هایی که در اثر نیروی به وجود آورنده جریان الکتریکی از سیم عبور می نماید، نمی تواند با چرخش های وضعی مخالف، اثر مغناطیسی یکدیگر را حتی نمایند و برعکس چون در یک جهت حرکت می کنند، میدان مغناطیسی آنها با هم جمع می شوند.

نکته:

در سال ۱۸۱۹، هانس کریستین کشف کرد که سیم حاوی جریان الکتریکی ، بر قطب نما اثر می گذارد و جریان داخل سیم، یک میدان مغناطیسی تولید می کند.

 

میدان مغناطیسی زمین

همانطور که می دانید زمین یک جرم چرخنده است و میدان مغناطیسی تولید می کند به طوری که تصور می شود یک مغناطیس در مرکز زمین قرار گرفته است که یک سرآن در نزدیکی قطب شمال و سر دیگر آن در نزدیکی قطب جنوب می باشد.

توسط قطب نما می توان این قطبین زمین را مشخص نمود قطب نما از یک مغناطیس سبک که قادر است آزادانه طوری حرکت کند که همیشه در جهت قطب شمال قرار گیرد درست شده است.

 

انجام امور برقکاری
انجام امور برقکاری

 

انجام امور برقکاری در تهران

میدان الکترومغناطیسی

آهنربا در واقع یک الکترومغناطیس طبیعی است که اجسام را جذب می کند.

همانطور که گفته شد، الکترون دارای بار منفی است.این بار حوزه تولید می کند که از تمام جهات به الکترون وارد می شوند.

الکترون به دلیل حرکت وضعی در مدار خود دارای یک میدان مغناطیسی می باشد که این میدان به صورت دو برابر هم مرکز در دور الکترون می باشد

در هر نقطعه خطوط نیروی الکترواستاتیک و خطوط نیروی مغناطیسی بر یکدیگر عمود می باشند که به خطوط این دو میدان، میدان الکترومغناطیسی می گویند.

 

نکته :

لازم به این است که برای انجام امور برقکاری خود ضمن اینکه به فن مهارت نیاز مند است به یک متخصص مجرب نیازمند است زیرا بدون داشتن این فن مهارت میتونه برای اعضای خانواده تون مشکلاتی را به پیش بیاورید خدایی نکرده دچار خطرات جانی و مالی شوید.

سرویسچی برای همه ایرانی های عزیز آرزوی بهترین ها را دارد .

 

انجام امور برقکاری در تهران

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن