تعویض منبع انبساط پکیج دیواری

تعویض منبع انبساط پکیج دیواری

تعویض منبع انبساط پکیج دیواری

 

در مطالب قبلی درباره منبع انبساط و مدل ها و نحوه عملکرد آن صحبت کردم و گفتیم که در پکیج دیواری یک قطعه ای به اسم منبع وجود دارد نه آن منبع که در انواع پمپ آب ساختمانی از آن ها گفتیم بلکه یک نوع قطعه ای وظیفه آن حفظ کردن فشار اب در داخل رادیاتور ها و همچنین آب گرم مصرفی بود و خوب در تعریف آن هم گفتیم که….

 

منبع انبساط به ؟

منبع انبساط در پکیج وظیفه دارد تا فشار آب گرم را در داخل منبع و مخزن ها بالانس کرده و ضمن حفظ کردن این فشار آب را در داخل رادیاتور و اب مصرفی با فشار منتقل کند و یا به عبارت دیگر یعنی :

منبع انبساط مخزنی است که فشار اضافی سیالات گرم شده را بالانس کرده و کمبود آب در گردش درون سیستم های حرارت مرکزی را جبران می کند.

 

و همچنین درباره نحوه عملکرد آن ها گفتیم که :

 

منبع انبساط در داخل یک دستگاه پکیج قراردارد و در عین حال که به نظر قطعه ای مهم به نظرمی آید همان قدر هم حساس  است و در صورتی که دیدید از پکیج شما صدا میده یکی از احتمالات این است که ممکن است از منبع آن باشد و شاید هم منبع عمر خود را کرده و نیاز به تعویض دارد

 

تعویض منبع انبساط پکیج دیواری
تعویض منبع انبساط پکیج دیواری

 

نکته:

بعضی از هموطنان عزیز فکر میکنند که اگر پکیج دیشب مثلا خوب کار کرده و یهو دارای مشکل شده یک چیزی مهم نیست و خود به خود برطرف خواهد شد اما باید ذکر کنیم که شاید از نظر خوش  بینانه آن اینگونه باشد زیرا یک دستگاه که با برق کار کند .

به هر ضربه و یا عدم رسیدن در عرض حتی کوچک ترین ثانیه ای دچار مشکل شود و لذا باید این را در نظر گرفت که خوب این امر را باید یک متخصص فنی از نزدیک شناسایی نماد زیرا با دانستن اطمینان کامل تری برای رفع هرگونه ایرادی میتوانید داشته باشید و فراموش نکنیم هرچقد هم که یک دستگاه بزرگ باشد هرلحظه بدون هیچ اطلاعی ممکن است .

از بین برود و خراب شود و نباید خطا کرد و به متخصص مجاز اطلاع نداد به قول معروف گره ای که با دست باز میشود رو با دندون باز نکنیم بهتره…

 

سوال:منبع انبساط قیمتش چنده؟

 

قابل ذکر است که منبع و پمپ یکیج دیواری از قطعات پر هزینه یک پکیج هرچند که با هزار پایین باشد هستند (۱۸۰۰۰) لذا برای اینکه قیمت روز را بگیرید حتما باید از طریق تماس تلفنی قطعه رو قیمت روز بگیرید.

چون نواسانات بازار اجازه دادن قیمت به ورت ثابت رو نخواهد داد.

 

تعویض منبع انبساط پکیج دیواری
تعویض منبع انبساط پکیج دیواری

 

سوال: کمی فنی هستم  خودمم میتونم منیع رو عوض کنم؟

 

باید بگیم که این خیلی خوبه که شما آدم فنی هستید و دستی به آچار دارید اما کار راباید دست کاردان آن سپرد لذا برای اینکه هر قطعه را تعمیر و تعویض و یا سرویس کنیم باید حتما حتما دارای تجهیزات کافی و لوازم مورد نیاز و یا فن مهارت به صورت حرفه ای بود بدون داشتن تجربه نه تنها منبع بلکه کل پکیج را خراب می کنید پس حتما احتیاج به متخصص است.

 

سوال:شما در صورت سوراخ شدن منبع آن را جوش خواهید داد؟

 

باید عرض کنیم  در صورتی که این اتفاق بیفتد بسته به شرایط ممکن سوراخ کوچک باشه و دوباره هزینه بردار بعد از یک مدت نباشه حتما انجام وظیفه می کنیم.

 

سوال: چجوری بفهمیم منبع انبساط مشکل پیدا کرده؟

درباره این سوال شما مشتری عزیز باید عرض کنم که در بالا هم گفتیم حتما برای تشخیص اینکه در کل چه اتفاقی برای پکیج شما افتاده است نیازمندیک متخصص ماهر هست طبق تجربه که داشتیم در بیشتر مواقع مشتری اشتباه تشخیص ایراد دستگاه خودشو رو دادند و کارشناس ما گفتن که مشکل از جای دیگس اما اگر میخواهید حدودا متوجه بشید…  ۱- میتونه دادن صدای بد از پکیج مانند انفجار از منبع شما باشه و۲- یا کم وزیاد شدن فشار پکیجتون هم شاید علت این مورد باشه..

 

پیشنهاد ما:

ما در سرویسچی برای رساندن خدمات به شما مشتریان عزیز همیشه و در همه حال برای رساندن خدمات آماده هستیم شما میتوانید با خیالی آسوده به کارشناسان ما درخواست داده و از بهترین کیفیت بهره ببرید.

 

تعویض منبع انبساط پکیج دیواری

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن