پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

 

همانطور که در مقالات قبلی دیدید درباره شستن نمای ساختمان و یا پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان ها به اختصار توضیحاتی داده بودیم اما در این مقاله میخواهیم تا درباره یکی از بیشترین درخواست های شما که درباره پیچ رولپلاک کردن سنگ نما با استفاده از طناب است صحبت کنیم و لذا خواهشمندیم که تا آخر این مطلب با ما همراه بمانید تا راحت تر بتوانید درباره این امر مهم برای

دریل کاری نمای ساختمان خود تصمیم بگیرید در ابتدا توضیح اجمالی بر تعریف این کار( پیچ ورولپلاک کردن نما) خواهیم داد تا آسان تر بتوانید به ادامه مقاله بپردازید

 

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب
پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

 

پیچ ورولپلاک کردن نما چیست؟

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در واقع به عملیاتی گفته می شود که به وسیله آن سنگ نمای به کار رفته در جلوی ساختمان را پیچ و مهره می کنند که این کار از شل شدن و افتادن سنگ ها در اثر عوامل مختلف جلوگیری و محافظت می کند. در تعریف پیچ و رولپلاک نما می توان گفت از جنس فلز و ضد زنگ می باشند چراکه اگر پیچ ها زنگ بزنند به مرور زمان شل شده و باز هم احتمال ریزش سنگ ها وجود دارد.

این پیچ و رولپلاک نما برای ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که در ساختمان های بلند سنگ های زیادی به کار رفته است و خطر جدا شدن و افتادن سنگ ها بسیار زیاد می باشد.

 

و اما به دوصورت میتوان این کار را یعنی پیچ ورولپلاک کردن سنگ ساختمان را انجام داد که به شرح ذیل است:

 

۱-با داربست

۲-بدون داربست ( یا همان روش طناب)

 

که درواقع اینگونه انجام میپذیرد.

 

از روزگاران گذشته در بسیاری از امور نیاز به داربست، جرثقیل و… بوده که به واسطه پیچ و رولپلاک و در مواردی نیز با طناب امور مربوطه را انجام می دادند. در همه مشاغل ایران نیز چندین سال است که از این امکانات استفاده کرده اند.

 

سایر مواردی که به وسیله طناب انجام میشوند جزء ۱۰ شغل پر امنیت دنیا محسوب می شوند که امنیت آن فوق العاده می باشد و تمامی مشاغلی که در ارتفاع با سرعت بالا هستند طناب این امنیت را برای آنها فراهم می آورد. در انجام کار به وسیله طناب مزایای زیادی یافت می شود که از جمله آنها ایمنی بسیار بالا در مواقع ضروری و حساس می باشد،

در وقت صرفه جویی زیاد می شود و هزینه ها به طور موثر کاهش می یابد، فضای بسیار اندکی را اشغال می کند، مزاحمت برای سایرین به همراه دارد و تردد مردم و همسایگان را با مشکل مواجه نمی کند،

 

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب
پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

 

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

 

دسترسی به مکان های بسیار سخت و دشوار را آسان تر می کند، این سیستم کاری به صورت خیلی آسان و سریع نصب و جمع آوری می شوند و نکته بسیار مهم این است که به ساختمان ها و سنگ نمای ان ها اسیب وارد نمی کند و این خود به صورت تخصصی و تجربی انجام می گیرد. امکان استفاده از طناب با هدف دسترسی آسان و سریع و ایمنی و امنیت بسیار بالا روز به روز در حال گسترش می باشد.

 

امروزه تکنیک های ایمنی دستیابی با طناب به دلیل امنیت بالا و هزینه های اندک و.. به شدت مورد توجه مسئولان ایمنی در سراسر کشور قرار گرفته است. استفاده از طناب در هنگام پیچ و رولپلاک کردن و.. احتمال بروز خطرات جانی را بسیار کاهش می دهد.

 

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

 

مساله حاِیز اهمیت در این جا بحث بیمه مسولیت یک نیروی شست وشوی نماست که باید گفت:

 

باید در نظر داشت که بیمه یکی از مهم ترین ابزار یک نیرو است  زیرا  این کار به علت دشواری ها و سختی های پیش رو و اتفاقاتی که در طی کار امکان وقوع آنها زیاد است نیاز به بیمه در این فعالیت ها الزامی می باشد.

بیمه این شرکت به گونه ای می باشد که نه تنها خود بیمه بلکه اصل بیمه و شماره بیمه نیز در قرارداد ذکر می شود. بیمه در واقع یکی از مهم ترین خدمات این شرکت های پیچ و رولپلاک و در واقع شرکت  می باشد.

برای جلوگیری از خطرات ناشی از ارتفاع شرکت های موفق در زمینه راپل کاری با طناب و … موفقیت و محبوبیت خود را برای همگان به نمایش گذاشته اند و با بیمه که یکی از مهم ترین خدمات ان ها می باشد این موفقیت و پیروزی را ثبت کردند. یکی از مهمترین عوامل در این موضوع پس داشتن بیمه مسوولیت یک نیروی شست وشوی نما و یا دریل کار نماست.

 

ما در سامانه سرویسچی همیشه و در همه حال برای رساندن خدمت به شما مشتری های عزیز آماده به خدمت هستیم و از هیچ کاری دریغ نخواهیم کرد لذا شما میتوانید تا با یک تماس به ما از این خدمات بهره ببرید.

 

سرویسچی پلتفرم آنلاین خدمات تاسیسات منزل شما

ممکن است بپسندید:

درباره نویسنده: sarah am-si

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0990191-0-104

ثبت سفارش

از سرویسچی به رایگان قیمت بگیرید... کلیک کن